Genel

Büyü bakımı nedir

Büyü bakımı büyü yaptırmadan önce, büyü tutmadığı zaman, üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için yapılan bir çalışmadır. Medyum bunu bazen bir suyla, telve ile, 3 harlilerle, durugörü ile yapmaktadır. Üzerinizde veya büyü yaptıracağınız kişinin üzerinde engel büyüsü var mı yok mu bunu anlamak için yapmaktadır.

Büyü bakımı yapan medyum

Bu çalışmayı en iyi şekilde yapabilen medyum, üzerinizde yada büyü yapılacak kişi üzerinde bir büyü yada engel olduğunu gördükten sonra bu engelin kaldırılması ile uğraşır. Çünkü büyünün tutması ve sonuç alabilmeniz için bunu öncelikle yapması gerekmektedir. Her konuda bilgi sahibi olunacak ve kişi hakkında manevi bilgiler verecek olan büyü bakımının çok önemi vardır.

Büyü bakımı yapan büyücü

Bu çalışmayı en iyi şekilde yapabilen büyücü, üzerinizde yada büyü yapılacak kişi üzerinde bir büyü yada engel olduğunu gördükten sonra bu engelin kaldırılması ile uğraşır. Çünkü büyünün tutması ve sonuç alabilmeniz için bunu öncelikle yapması gerekmektedir. Her konuda bilgi sahibi olunacak ve kişi hakkında manevi bilgiler verecek olan büyü bakımının büyücü için çok önemi vardır.

Büyü bakımı yapan hoca

Bu çalışmayı en iyi şekilde yapabilen hoca, üzerinizde yada büyü yapılacak kişi üzerinde bir büyü yada engel olduğunu gördükten sonra bu engelin kaldırılması ile uğraşır. Çünkü büyünün tutması ve sonuç alabilmeniz için bunu öncelikle yapması gerekmektedir. Her konuda bilgi sahibi olunacak ve kişi hakkında manevi bilgiler verecek olan büyü bakımının hoca için büyük önemi vardır.

Büyü bakımı yapan medyum hoca

Bu çalışmayı en iyi şekilde yapabilen medyum hoca, üzerinizde yada büyü yapılacak kişi üzerinde bir büyü yada engel olduğunu gördükten sonra bu engelin kaldırılması ile uğraşır. Çünkü büyünün tutması ve sonuç alabilmeniz için bunu öncelikle yapması gerekmektedir. Her konuda bilgi sahibi olunacak ve kişi hakkında manevi bilgiler verecek olan büyü bakımının medyum hoca için büyük önemi vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir